Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Offline Games - More or less Wie is het meesterbrein?Leg de telefoons weg en daag elkaar uit. Geen probleem voor een echt meesterbrein toch?Waarschuwing: de spelletjes blijken nog verdra... »
Grappige oortjes - In de wildernis <p>Als je goed kijkt in het wild ontdek je allerlei soorten oren. Kleine gele oortjes, lange puntoren en slappe hangoren ... maar van wie zijn deze schattige... »
Waar is… Lieveheersbeestje <p>Volg het pad om erachter te komen waar Konijntje en Lieveheersbeestje naartoe gaan. Onderweg kom je veel andere dieren tegen. Schuif de pagina’s uit om ... »
Mwah - Liefde. Je moet ervan houden <p>Ben je verliefd, verloofd, gedumpt, geregistreerd, getrouwd,
onzeker, bang, gescheiden, boos, single, gelukkig, gefrustreerd, er nog niet aan toe? <... »
Een wrijf- en ruikavontuur - Kat gaat naar de bakker <p>Kat gaat naar de bakker.</p><p>Wat zal ze kopen? Er is</p><p>zoveel keus, en alles ruikt om</p><p>te smullen! Til de flappen op,</p><p>wrijf eronder en on... »
Display Spelletjes in kokers - 3 x 8 ex. <p>Drie spannende nieuwe spellen voor kinderen vanaf drie jaar om het geheugen te trainen, goed te leren kijken en de concentratie te oefenen. Zoek het juist... »
After dinner games - Brainteasers <p>Brain Teasers </p><p>Tijd om je hersens te kraken, want wie is de knapste kop aan tafel? Wanneer komt er na de ochtend geen avond? Wie heeft twee vleugels... »
70+ grappen <p>De jaren lijken voorbij te vliegen. Maar geen zorgen, de tijd zal alleen maar sneller gaan naarmate je ouder wordt! Dus geniet gewoon van de wijze, geesti... »
Op de boerderij <p>Het is een vrolijke beestenboel in deze boeken vol verrassingen! De dieren hebben
zich heel goed verstopt. Kun jij ze allemaal vinden?
Kijk goed achter de... »
Huisdiergeluiden <p>Trek aan de tabs en een knotsgek avontuur vol dierengeluiden begint! Zeg hallo tegen hondje en zijn vriendjes en doe vrolijk mee met hun woef woef, miauw ... »