Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ik versta onder liefde In onze samenleving moeten er plaatsen zijn waar mensen naar de zin van het leven kunnen vragen zonder gêne en zonder dat die vraag wordt bedolven onder c... »
Scheurkalender van de Bijbel De Bijbel is niet alleen een schatkamer vol teksten waarop mensen zich kunnen oriënteren, hij is ook een born van inspiratie voor preken. In de Scheurkale... »
Alles voor allen Het boek 'Alles voor allen' is een nieuwe catechismus van Huub Oosterhuis. Uit zijn vele publicaties, preken en overwegingen heeft theoloog en liturgist Kees... »
De Vreemdeling en de Bijbel In de Bijbel treft de lezer verschillende verhalen aan over de vreemdeling. Zo zijn in het Oude Testament wetten over de omgang met vreemdelingen opgenomen g... »
God weet komt het goed Speciaal voor Rainbow heeft Huub Oosterhuis een prachtige selectie uit zijn liederen en gedichten gemaakt. Ook twintig van zijn bekende psalmbewerkingen zijn... »
Licht Huub Oosterhuis bundelde een aantal oude en nieuwe teksten over 'licht'.... »
Groningen/Grunnen Vanwege de aardbevingen in Groningen ten gevolge van gaswinning, vatte Huub Oosterhuis het plan op om de provincie Groningen een hart onder de riem te steken... »
Iemand meer In de nieuwe bundel 'Iemand meer' van Huub Oosterhuis staan gedichten naar aanleiding van de politieke actualiteit zoals 'Lied van Generaal Pardon'. Maar er ... »