Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het hart wordt niet dement <p>‘’Huub Buijssen heeft een boek geschreven dat naasten een hart onder de riem steekt en emancipatorisch werkt voor mensen met dementie. Ook heeft hij a... »
Als een dierbare depressief is Als iemand een depressie ontwikkelt, is dit proces voor mensen in de naaste omgeving moeilijk te begrijpen. Familie en vrienden zijn voor iemand met een depr... »
Dementie een praktische handreiking voor de omgang met Alzheimer patienten »
Einde goed, allen goed? In dit boek komen zorgenden aan het woord die in 20 persoonlijke verhalen en getuigenissen geprobeerd hebben voor zichzelf een antwoord te geven op de vraag ... »
Geraakt indringende ervaringsverhalen van psychiatrisch verpleegkundigen »
De vijf talen van troost •‘Een waardevol en verdiepend boek!’ — Boekenkrant•‘Huub Buijssen geeft bruikbare tips om een dierbare te steunen die rouwt.’ — NRC•‘Buij... »
De magische wereld van Alzheimer <p><strong>De magische wereld van Alzheimer</strong></p><p>Mensen met dementie hebben verlangens als iedereen, maar uiten ze anders dan voorheen. Aan de hand... »