Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Rustig wandelen 3 De streek van de Marina Alta, in het noorden van de Costa Blanca, biedt nog vele landbouwactiviteiten. Gemakkelijke wandelingen langs die velden tonen ook no... »
In de naam van de Vader Kindermisbruik door geestelijken is niet nieuw in België. Nu dit plotseling weer in de belangstelling staat, besluit één van de toenmalige slachtoffertjes... »
ALICANTE en omgeving Alicante, de hoofdstad van de gelijknamige provincie, wordt in de reisgidsen ondergewaardeerd. Al biedt de stad geen grote monumenten als het Alhambra of de ... »
Wandelroutes aan de Costa Blanca De provincie Alicante, beter bekend als de Costa Blanca, biedt niet alleen mooie en uitgestrekte zandstranden en luxe-hotels. Op nauwelijks enkele kilometer ... »
Spanje, bekeken door zijn heiligen Nergens in Europa worden zoveel heiligen gevierd als in Spanje. De belangrijkste feesten van iedere stad of dorp zijn de patroonsfeesten ter ere van de schut... »
Rustig wandelen 5 Allemaal heel gemakkelijke wandelingen die weinig inspanning vergen, in de driehoek tussen Elche, Orihuela en Torrevieja. Het gewest Vega Baja staat bekend a... »
Onbekende facetten van het bekende Spanje Een reis door de meeste Spaanse provinciehoofdsteden is een reis langs de bekendste kathedralen. Nadat de islamieten op het einde van de vijftiende eeuw eind... »
Tochten door de Sierra de Aitana De sierra de Aitana is de grootste bergketen van de provincie Alicante. In het noorden wordt de Aitana duidelijk begrensd door de vallei van Guadalest en de ... »
Geen sprookjes maar sproken voor volwassenen Sprookjes is een verkleinwoord, maar dit boek gaat over sproken. De censuur belette toen dat bekende sprookjes helemáál werden verteld, omdat het vervolg n... »