Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ma <p><i>Ma zit hier nu drie weken en elke dag is het raak. Liever zou ik eventjes niet meer gaan.</i><i>
'Het is hier verschrikkelijk,' zegt ze.
Dan zwijgt z... »
O, Louis Schrijver, sportjournalist, radio- en televisiemaker Hugo Borst heeft al vijfendertig jaar een haat-liefdeverhouding met Louis van Gaal. Hoe komt het dat die... »
Alle ballen op Heintje Hugo Borst keert terug naar de jaren zeventig, naar zijn jeugd in Rotterdam. Borst lijkt alleen maar te voetballen. Hoe talentloos hij ook is, voetballen maa... »
O, Louis Schrijver, sportjournalist, radio- en televisiemaker Hugo Borst heeft al vijfendertig jaar een haat-liefdeverhouding met Louis van Gaal. Hoe komt het dat die... »
1988 Geen sportjaar was zo vrolijk als 1988, toen de Grote Markt in Haarlem volliep om met Yvonne van Gennip haar drie gouden medailles van de Winterspelen in Cal... »
Hard gras 95 - april 2014 De beste schrijvers, dichters en kunstenaars laten in Hard gras zien dat voetbal zo veel meer is dan uitslagen, commercie, meningen en nabeschouwingen. Voetb... »
Ma <p>Ma <i>zit hier nu drie weken en elke dag is het raak. </i><i>Liever zou ik eventjes niet meer gaan. </i><i>'</i><i>Het is hier verschrikkelijk,' zegt ze. ... »
De Coolsingel bleef leeg <p>Het is precies vijfentwintig jaar geleden dat Hugo Borst het klassieke boek over Feyenoord schreef.
In De Coolsingel bleef Leeg bericht hij op onnavolgbar... »
O, Louis Hugo Borst analyseert op originele en onthullende wijze zijn jarenlange obsessie met Louis van Gaal. Hij analyseert de middagen dat hij hem voor het eerst op... »
Een kwispelende kat set 10 ex. Wie het WK voetbal een beetje heeft gevolgd heeft ongetwijfeld ook genoten van het hondje dat zo huiselijk aanwezig was in Studio Brasil, de teckel Messi. Me... »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });