Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Pelgrim zonder God Herman Vuijsje legde te voet de oude Sint-Jacobsroute af. Als atheïst en individualist verkoos hij de tocht alleen en in omgekeerde richting te maken: van S... »
Pelgrim zonder God Herman Vuijsje legde te voet de oude Sint-Jacobsroute af, maar niet op de manier waarop anderen dat doen. Als atheïst en individualist verkoos hij de tocht ... »
Pelgrim zonder god Bijna dertig jaar geleden, in 1989, legde Herman Vuijsje te voet de oude Sint-Jacobsroute af. Als atheïst en individualist verkoos hij de tocht alleen en in... »
Wij waren geen soldaat Het leger was nooit populair in Nederland, maar de weerzin tegen al wat militair is, bereikte een hoogtepunt in de tweede helft van de afgelopen eeuw. <br/><... »
Schuifgroen een wandeling langs de grens van AMsterdam »
Plannenmakers in oorlogstijd De Rijksdienst voor het Nationale Plan was de eerste nationale instantie voor ruimtelijke ordening in Nederland. Ze was de directe voorganger van de Rijkspla... »