Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Als De Boer vertelt… "Je zult er maar mee getrouwd zijn..." een verzuchting die je wel vaker slaakt bij het horen van Herman Pieter de Boers verhalen. Ook nu weer!De dikke vrouwH... »
Ze spelen zich af in een ongenoemde stad rond de jaren dertig en zijn vreemd en mooi geïllustreerd door schilder/teken... »
Kijken door een kaleidoscoop 1. De Piccolo2. Het corset3. De tempel4. De stem over het water5. De gravin van Habernix6. Hoe hoort het eigenlijk7. Het verhoorde gebed8. In het stadspark9.... »
Humor om te lachen Leuker zal het niet gauw worden, reken maar!De naakte waarheid,De heilbron,De divanpop,De koning van Kiezelland,De menselijke kanonskogel,De gravin van Haber... »
De beste van De Boer HP de Boer: De bronHP de Boer: De kijkdoosHP de Boer: De langzame vrouwHP de Boer: De onderwindHP de Boer: De vestiaire van ThaliaHP de Boer: De caissièreHP... »
Het herenhotel In het land waar de Mora stroomt, valt de vijand binnen. De vlag van de Hetman wappert, de bezetting is begonnen. Het dagelijks leven herneemt zijn gang. Maa... »
De Boer, hij blijft leuk De Boer is De Boer een verhalenverteller die je met geen andere schrijver kunt vergelijken, luister maar.De schoorsteenMuizenDe trambestuurderHet alibiHet gl... »
Zalig zijn de schelen Zalig zijn de schelen, want zij zullen God dubbelt zien Betty van Garrel en Herman Pieter de Boer hebben een zwak voor schele en loensende mensen. Ze beslote... »