Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een vermoeden van vrijheid Henk de Velde is bekend van zijn zeilavonturen rond de wereld. In de boeken die hij hier over schreef beschrijft hij zijn drang tot onderweg zijn naast het b... »
Reizen tussen zand en ijs Na zes wereldreizen besluit De Velde zijn koers te veranderen en kiest hij voor een motorschip. Hij wil comfortabel wonen en reizen in één concept. De were... »
Er is nooit een morgen Er is nooit een morgen
Soms moeten we iets verlaten. Soms is er iemand die ons verlaat.
Als iemand besluit om weg te gaan, zal er altijd iets achterblijven. ... »
Ganzen trekken in troepen Ganzen trekken in troepen is het boeiende verslag van Henk de Veldes eerste catamaranavontuur dat zeven jaar heeft geduurd en in 1985 eindigde in de haven va... »
Een krijger onderweg naar huis Drie jaar geleden vertrok Henk de Velde met de bedoeling niet terug te keren naar Nederland. In deel een van deze trilogie, Nergens is ook ergens, wordt de r... »
Er is nooit een morgen Soms moeten we iets verlaten. Soms is er iemand die ons verlaat.Als iemand besluit om weg te gaan, zal er altijd iets achterblijven. Misschien is vertrekken ... »
Tekens van genegenheid Tekens van genegenheid<br/>Onze cultuur wordt gevormd door exacte wetenschappen en technologie. Men onderzoekt de aard van de dingen. Vroeger onderzocht men ... »
Een ijskoude doorbraak Drie jaar geleden vertrok zeezeiler Henk de Velde uit Nederland voor de 'onmogelijke reis' door de minst bevaren route ter wereld, boven Siberië langs. Hij ... »
Zwaaien naar Bluff Een catamaran van ruim een miljoen gulden, 18,28 meter lang en 11,30 meter breed, een geladen gewicht van 8,1 ton, een mast van 23 meter hoog, 150 kilo provi... »