Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De slag om de veerboten De slag om de veerboten is de reconstructie van de strijd die de Eigen Veerdienst Terschelling (EVT) en Rederij Doeksen van 2005 tot 2014 voerden om het pers... »
Geluksvogel Henk Tameling ( 1952), voormalig docent, directeur Waddenvereniging en schoolleider. Geluksvogel bevat 25 columns, reportages en portretten met als bindend e... »
Over't Wad Vlieland, Terschelling en de andere Waddeneilanden inspireren Henk Tameling (1952) tot het schrijven over zijn belevenissen op het wad. Jutten, wadlopen, str... »