Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boekhouden in Balans - Omvorming In Boekhouden in Balans – Basis hebben we al aangegeven dat elke onderneming verplicht is een boekhouding bij te houden. Deze boekhouding is nodig in verba... »
2 Boekhouden Geboekstaafd / 2 / Deel Uitwerkingen »
Boekhouden in Balans - Eenmanszaak Dit invulboek bevat de elementen van de laatste 12 hoofdstukken van het opgavenboek bij Boekhouden in Balans - Eenmanszaak.Iedere onderneming heeft de verpli... »
Boekhouden in balans Boekhouden in Balans – Basis hbo/wo is het eerste deel van een volledig nieuwe methode voor het vakgebied boekhouden binnen het hoger onderwijs. In dit boe... »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });