Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Deze 18e keer proefde Harold Hamersma meer dan 2800 wijnen onder de vijf euro. Hij deed dit samen met Hubrecht Duijker. De allerlekkerste zij selecteerden ... »
Wijnreis door mijn lichaam Naar de invloeden van wijn op ons lichaam wordt over de hele wereld veel wetenschappelijk onderzoek gedaan. Wat opvalt is de enorme hoeveelheid positieve con... »
Grote Hamersma 2013 De lekkerste wijnen in alle prijsklassen<br/>'Harold Hamersma heeft zich in amper tien jaar opgewerkt tot de wijnautoriteit der Lage Landen.' Bouillon Magazi... »
De kleine Hamersma 2016 De 750 lekkerste wijnen tot € 7,50NIEUW dit najaar is De Kleine Hamersma! Een praktische pocket met 750 wijnen tot € 7,50: de populairste en verreweg de ... »
de wijnscheurkalender De Wijnscheurkalender 2010 is door Harold Hamersma op geheel eigen, onnavolgbare wijze gevuld. Leuke wijnwetenswaardigheden, tips voor geheime wijnadresj... »
De kleine Hamersma 2018 Alle betaalbare wijnen in een handige en betaalbare gids. De Kleine Hamersma is er voor iedereen die wil weten welke wijn hij het beste waar kunt kopen. En d... »
De grote Hamersma Ook dit jaar kunnen we niet zonder De Grote Hamersma, het allesomvattende jaarboek voor iedere wijnliefhebber. Niet alleen de lekkerste wijnen binnen het lag... »
De grote Hamersma Nu we in Nederland steeds meer wijn zijn gaan drinken, neemt ook de dorst naar informatie toe. De Grote Hamersma is er om die dorst te lessen. Met heerlijke,... »
Onder de rook van de Heineken <p>In <em>Onder de rook van de Heineken</em> keert Harold Hamersma terug naar zijn jeugd. Op liefdevolle en aangrijpende wijze beschrijft hij hoe het was om ... »