Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Loper van licht Loper van licht is geïnspireerd op Hagar, de slavin uit de Bijbel die Abraham een zoon schonk en met hem werd verstoten naar de woestijn. Ze zingt een klaag... »
Zomer/Fantasy ‘Ik zat in de speeltuin en las fantasy,’ schrijft Daan Stoffelsen in zijn inleiding, en daar heeft hij meteen een metafoor te pakken. Een literair tijdsc... »
Koffers zeelucht In dit speciale e-book worden de gedichten door de dichteres zelf voorgelezen.
Hagar Peeters ontleedt in haar gedichten met een nauwgezette, objectieve blik ... »
Genoeg gedicht over de liefde vandaag Genoeg gedicht over de liefde voor vandaag<br/>want al schrijvend heb ik de liefde niet bedreven.<br/>Het leven laat zich maar al te graag<br/>liever besch... »