Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Van een kind dat tikkertje speelt met de wind Iene is jarig. Ze hangt vol strikjes en speldjes. Het huis van Iene lijkt ook jarig. Er zijn ballonnen en slingers in alle kleuren. Iene wacht ongeduldig op ... »
Later word ik ... dierenarts In dit boek vind je alles wat je moet weten om je droom waar te maken. Wat moet je als dierendokter allemaal kunnen? Waar zal je werken een asiel een dierenk... »
Mijn eerste griezelgroeiboek Verhalen die je doen rillen van spanning. Vol heksen, weerwolven, spoken, duivels en geesten. Vol tovenarij en vreemde gebeurtenissen.Stap bij vollemaan deze... »
Later word ik ... balletdanseres Heb je gevoel voor ritme en ben je lenig?
Train je elke dag om je pirouettes of oefeningen aan de barre
zo sierlijk mogelijk te kunnen?
Hoe lang kun je op je... »
Later word ik ... brandweerman Weet jij hoe je een vuur moet doven?
Heb je geen last van hoogtevrees?
Ben je fit, handig en kun je veilig werken?
Help je graag mensen en dieren in nood?
Zo... »
Opeens was ik er Opeens was ik er is een teder cadeauboek ideaal voor kersverse ouders en kinderen vanaf 4 jaar.Eendje draait en duikelt in zijn kleine vijver. Totdat het ei ... »
Later word ik...politieagent Fantaseren over jouw droomjob Thema beroep en politieagent Voor kinderen die willen oefenen voor hun latere job Met toffe doeopdrachten en leuke kleurrijke i... »
Mijn geheime papa Elke familie heeft haar geheim. Ook die van Harm. Wij hebben ook een geheim. Wij dat zijn mijn moeder en ik. Ik ben Harm en ik ben elf. Samen met mijn moeder... »
De twaalfde man ZILVEREN GRIFFEL 2005.Marco houdt van voetballen. Hij speelt in een echte club. 'Ik ben de twaalfde man,' zegt zijn papa. 'Ik brul je naar de top.' Maar Marc... »