Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Overleven in groep 7 Mark is verhuisd en zit op een nieuwe school. Vanaf de eerste dag wordt hij getreiterd. Maar waarom? En door wie? Als er dan ook nog een mailtje over hem wor... »
Te gek! Groep 8 krijgt een nieuwe klasgenoot: Marcel. De meiden vinden hem fantastisch. Hij is sportief, slim en ziet er leuk uit. Maar Bram en Rachim kunnen het nie... »
De kracht van groep 8 We moeten ze tegenhouden Zegt Margriet geschrokken. Ze holt naar de jongens toe en rukt Johan aan zijn mouw. Niet doen Dat is... Maar de jongens trekken zich... »
Raadsels Bij het voetbalveldje nemen ze afscheid van elkaar. Nick en Fleur lopen samen verder. Wat is er met Pascal?. Hoezo?. Nick kijkt Fleur nietbegrijpend aan.Dat ... »
Schuld! Mijn vader is daar binnen... fluistert Michiel. Jouw vader? Daar? In The Chance? Michiel knikt. Ik ben hem gevolgd vanaf zijn werk. Ingrid schudt in opperste... »
FF wachtuh! 'Waag het niet om me te blokkeren, daar krijg je spijt van, heeeeel veel spijt !!!'
Anne-Fleur zit in groep 8 en daar is het vaak een vrolijke boel. De meest... »
Stress in groep 6 Met een bang gevoel loopt Marlies naar de kast. Maar... dit kan toch niet? Dit is verschrikkelijk Kapot...alles kapot Vanaf 9 jaarMet een bang gevoel loopt M... »