Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Met zijn drietjes in het donker Het is bijna bloemenfeest in het dorp. De vader van Hans maakt een wagen. Een wagen voor de optocht. Hij staat in een grote schuur. Die schuur is altijd goed... »
Vriendjes dik en dun Groot|Klein Kom zitten, grote vriend! Nog éven... dan zal ik je een kopje geven.Wat is dik zonder dun, groot zonder klein en lief zonder stout? Ze hebben el... »
Een dag in de duinen 'Kijk', zegt Kaai. 'Daar woont hij.' Sara zegt niets terug. Ze kijkt naar het kleine huis. Het ziet er lief uit. Nu komt alles goed, denkt ze. Sara is op de ... »