Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Madame Bovary Voor Emma kwam de vraag of zij wel van hem hield niet aan de orde. De liefde, meende zij, moest plotseling komen, met donder en bliksem - als een orkaan uit ... »
Leerschool der liefde L"Education Sentimentale werd door Gustave Flaubert (1821-1880) zelf als zijn beste werk beschouwd, ook al had zijn Madame Bovary, mede dank zij een geruchtm... »
Drie vroege vertellingen quidquid Voluris (Wat u maar wilt), Stomdronken dood, memoires van een gek »
Madame Bovary In ‘Madame Bovary’ van Gustave Flaubert blijven Emma’s verlangens naar een vurige liefde onvervuld in haar huwelijk met de goedmoedige plattelandsdokte... »
Salammbo Salammbô wordt door Flaubertkenners beschouwd als een van de meesterwerken van Frankrijks grootste stilist uit de negentiende eeuw. Het werd geschreven na M... »
Geluk is onmogelijk <i>Geluk is onmogelijk</i> pakt de draad op waar <i>De kluizenaar en zijn Muze</i> eindigde, na het proces rondom <i>Madame Bovary</i>, en beslaat de tweede ... »
Reis door de Oriënt Een nieuwe editie van uitgeverij Atlas in de serie klassieke reizen, waarin Gustave Flaubert met zijn vriend anderhalf jaar door de Orient. Ze genieten daar ... »