Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Doelwit aarde 66 miljoen jaar geleden sloeg op aarde een meteoriet in met desastreuze gevolgen. Die catastrofale inslag leidde tot het uitsterven van vele diersoorten, waa... »
De ontdekking van de ruimte Hoe komt het dat een mens op de maan zes keer zo weinig weegt als op aarde? Wat weten we van de andere planeten in het heelal? En hoe geven sterren licht? We... »
Sterrenkunde Benieuwd naar het verschil tussen de Grote en de Kleine Beer? Weten hoe een telescoop werkt? Wetenschapsjournalist Govert Schilling biedt een verfrissende in... »
Jaarboek sterrenkunde Van een mooie samenstand van de maan met een ster, een heldere planeet aan de avondhemel tot een meteorenzwerm, elke nacht is er wel iets bijzonders te zien ... »
Gratis maar niet goedkoop `De eerste gratis kwaliteitskrant ter wereld. `De grootste en beste krant van Nederland. `Een nieuw geluid in de dagbladjournalistiek. Ambities volop toen d... »
Doelwit aarde <p>66 miljoen jaar geleden sloeg op aarde een meteoriet in met desastreuze gevolgen. Die catastrofale inslag leidde tot het uitsterven van vele diersoorten, ... »
Sterrenkunde Benieuwd naar het verschil tussen de Grote en de Kleine Beer? Weten hoe een telescoop werkt? Wetenschapsjournalist Govert Schilling biedt een verfrissende in... »
Kun je op vakantie naar Mars? <p><strong>Een buitenaards leuk nieuw deel in de Bliksemlezen-serie!</strong></p><p>Hoe hoog kan je springen op de maan? Wat gebeurt er met je als je in een ... »