Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Joke heeft een recensie geschreven over De volmaaktheid van het tijdelijke door Gianrico Carofiglio. “Ik verwachtte een thriller, maar dat had ik dus niet moeten doen. Het een is een breedsprakerig verhaal van een advokaat die detectieve speelt maar vooral over ...”» Score :
Antoinette heeft de omschrijving van Met gesloten ogen door G. Carofiglio aangepast. “Guido Guerrieri, de veertigjarige advocaat uit de Zuid-Italiaanse stad Bari, werkt in een omgeving waar corruptie, vriendjespolitiek en intimidatie hoogtij vier...” 20 September 2010, 12:32:14
Antoinette heeft Gianrico Carofiglio toegevoegd als favoriete auteur. 31 Juli 2010, 19:47:43