Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Piratenpakket Zolang de voorraad strekt biedt De Wakkere Muis een pakket 'met snorharen'(en een staartje) aan!Drie spannende boeken en een gratis stripboek in één pracht... »
Wat moet ik met een mammoet Geronimo gaat samen met Duifje, Benjamin en Keetje op reis naar de prehistorie. Hoe? Met Stanley de tijdreiscamper, een uitvinding van professor Albert Wanro... »
De geheime tunnel Lune, Aldar, Dran en Ondine gaan op weg naar de geheimzinnige Schelptoren om daar de twee bijzwaarden van het Jadezwaard te bemachtigen. De route loopt door ... »
Fantasia IX Bekroond door de Nederlandse Kinderjury 2015Feeënkoningin Florina de Fleur laat Geronimo ophalen door de gouden feniks Vuurveertje. Hij kan niet wachten om ... »
De Ring van Licht Een akelig, duister land strekt zich uit voor de jonge elf Saturno als een van angst verstard gezicht. De uitverkorene is eindelijk aangekomen in het vreseli... »
Op weg (set van 2) Spel het woordje op de linker pagina. Lukt je dat? Top! Nu kan degene met wie je dit boekje leest de zinnetjes op de rechter pagina voorlezen, behalve natuur... »
De ontdekking van de superparel Toen Patty naar het beroemde Roverseiland moest om een documentaire te maken, besloot ze mij mee te vragen. Ze had zelfs alvast een duikcursus voor me gerege... »
Hoe vang je een mummie? Er wordt een geheimzinnig pakket voor opa Frank N. Stijn bezorgd op het Schedelslot, maar opa is er niet en de familie Duistermuis vraagt zich af wat er in k... »
Geheim agent Nul Nul K Ik werd maar achtervolgd door een vreemd uitziende knager. Hij droeg een smoking en een zwarte zonnebril. Vreemd. Wie was die muis toch? Op een gegeven momen... »