Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
You really are my favorite friend Een vriend is degene die altijd raadt wanneer je hem nodig hebt. Vriendschap is liefde waar een levenslange garantie op zit. »
Kop op Kop op...Een prachtig boekje waarmee u iemand op bijzondere wijze kunt een hart onder de riem kunt steken. Elk citaat is voorzien van een passende foto en me... »
Alles wat een vrouw moet weten, weet ze al 'Vrouwen gaan vaker vreemd dan mannen. Vrouwen delen alles met elkaar. Vrouwen willen dolgraag geĆ«mancipeerd zijn. Vrouwen denken net zoveel aan seks als ma... »
Wishing you good Luck! Om gelukkig te zijn moet je in het geluk geloven.Wat je gelukkig maakt, maakt je rijk. »
Groot citatenboek SPITSE EN HUMORISTISCHE SAMENVATTING VAN EEN EEUW SCHRIJVEN EN DENKEN
Gerd de Ley (1944) publiceerde in 1973 zijn eerste grote citatenepos (Modern Citatenboe... »
Kijk, zo kwam het De Vlaming Gerd de Ley leerde Carmiggelt in de jaren zestig kennen, toen hij met hem een toneelproductie voorbereidde. Hij bewaart goede herinneringen aan de... »
Murphy voor managers Er zijn ongeschreven wetten en regels waar je je als manager of ondernemer maar beter aan kunt houden. In dit boek staan er maar liefst 999, afkomstig van on... »
Het groot citatenboek van de 21ste eeuw Dit citatenboek verzamelt 3333 spitante uitspraken uit het voorbije decennium. Naast de klassieke trefwoorden als liefde, leven, mannen en vrouwen, komen ook... »