Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De leukste doolhoven voor (toekomstige) slimmeriken In dit superleuke puzzelboek vind je doolhoven op vier verschillende niveaus. Behalve gewone doolhoven vind je er ook met meerdere verdiepingen, met ladders ... »
Mr. Brein Cybercrimepuzzelboek Bereid jezelf voor op een onderdompeling in de duisterste hoeken van het internet, treed in de voetsporen van een hacker om criminelen te stoppen... of er ze... »
Mr. Brein vind de verrader puzzelboek ZET JE DETECTIVEHOED OP EN GA OP ONDERZOEK IN DE GEHEIMZINNIGE VILLA. ER ZIJN 26 VERDACHTEN. WIE DOET ZICH VOOR ALS IEMAND ANDERS? WIE IS DE SCHULDIGE? WIE I... »