Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De auto ad rem Zo lang als de automobiel bestaat, hebben de makers klanten geworven door reclame. Tegenwoordig veelal via de televisie, maar in vroeger dagen door betrouwba... »
Doorlopende voorstelling Autobiografische herinneringen van de Amsterdammer Frank van der Heul (1942). In dit boek neemt hij het jaar 1965 onder de loep. Het jaar waarin hij uiteinde... »
De eerste versnelling In De eerste versnelling – de pioniers en wat volgde beschrijft de auteur de opkomst van de automobiel in de periode 1885-1914. Naast technische ontwikkeli... »
De auto ad frem Zo lang als de automobiel bestaat, hebben de makers klanten geworven door reclame. Tegenwoordig veelal via de televisie, maar in vroeger dagen door betrouwba... »
Oliebol in Ossendrecht Militaire dienstplicht anno 1963 tijdens de strengste winter van de eeuw, en de methode van de auteur om afgekeurd te worden. Ergens tussen Hoogerheide en de... »
De eerste versnelling In dit vervolgdeel van De eerste versnelling beschrijft de auteur de opkomst van de automobiel. Naast technische ontwikkelingen, vormgeving, autoraces als re... »
Prachtig plaatwerk Auto’s uit de tijd dat elk merk nog in een oogopslag herkenbaar was, vormgeving ertoe deed en de tweetaktmotor niet aan populariteit had ingeboet. Naast be... »
Amerikaans antiek Op 28 januari 1886 kreeg Karl Benz een octrooi voor het eerste praktisch bruikbare voertuig met een verbrandingsmotor. Europa zette de toon, maar de Verenigd... »
Al Capone in Zaandam Achter me stond een Volkswagenbusje met vol licht aan. Iemand maakte zich los van een groepje mannen en naderde de zestiencilinder Cadillac Fleetwood sedan m... »