Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Changa In 1973 kwam Frank Martinus Arion met een klap de Nederlandse literatuur binnen. Zijn debuutroman Dubbelspel kreeg juichende kritieken en werd bekroond met d... »
Dubbelspel Vier mannen spelen domino. Een eindeloos lijkende warme middag lang. Onder de tamarindeboom naast het krot van taxichauffeur Boeboe Fiel, vanwaar je het mooi... »
De deserteurs De deserteurs speelt zich af gedurende de Amerikaanse vrijheidsoorlog. Philadelphia is dan het morele en politieke middelpunt van de wereld. In de stad zetel... »
Heimwee en de ruïne Frank Martinus Arion heeft bekendheid verworven als schrijver van romans en verhalen. Weinigen weten dat hij in 1957 zijn entree maakte in de Nederlandse let... »
Intimiteiten van het schrijven In deze bundel verzamelde Frank Martinus Arion een zevental essays over literatuur en taal. Hij concentreert zich op het proces van het schrijven zelf, en st... »
Drie romans In de decennia tussen zijn debuut Dubbelspel (1973) en zijn nieuwverschenen De deserteurs (2006), publiceerde Frank Martinus Arion drie romans: Afscheid van ... »