Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kruiden Kruiden zijn onmisbaar in elke keuken. In Kruiden vertellen we je alles over herkomst en toepassing, met daarbij een groot aantal recepten. Een nieuwe boekc... »
Party time Party Time! Heb je zin om te chillen na het werk of na een dagje shoppen? Heb je gewoon een luie vrije dag en ga je loungen met wat vrienden? Of heb je jui... »
Kook ook salade Een kleine vissalade vooraf, een gezonde groentesalade als lunch, een vlees- of vissalade als hoofdgerecht of een vruchtensalade toe: met salades kun je alle... »
Lepelamuses Gezien het grote succes van het eerste Amuse boek, blijkt maar weer eens hoe de amuse leeft in Nederland. <br/><br/>Het is dan ook heel aantrekkelijk om een ... »
Sushi Sushi is zonder twijfel Japans meest bekende gerecht. Het is in korte tijd ook in ons land enorm populair geworden. Tegenwoordig heb je sushi in vele soorten... »
Snoep en zo Snoep! Wie is er niet mee opgegroeid? Zelf snoep maken is, met of zonder kinderen, een geweldig leuk tijdverdrijf waar groot en klein van geniet! <br/><br/>D... »
Vis & schelpdieren Vis is zeer veelzijdig, snel in bereiding en gewoon lekker. Een broodje paling, een pastasalade met tonijn of een gegrild stukje zalm staat zo op tafel. Met ... »
Bella Italia Italianen beheersen de kunst om van het leven te genieten. Dat geldt zeker als het op eten aankomt. Met verse, zongerijpte producten maken ze elke maaltijd t... »