Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Friezen In 2010 verhuisde Flip van Doorn uit vrije wil naar de provincie die zijngrootvader ooit om economische redenen verliet. Sindsdien probeert hijte begrijpen w... »
De eerste wandelaar Wandelen was lange tijd iets voor de elite. Tot in de tweede helft van de negentiende eeuw de doopsgezinde predikant Jacobus Craandijk besloot zijn voettocht... »
Fietsen rond de wereld in Nederland <strong> Fietsrondje door de wereld</strong>
De leukste fietsroute van Nederland... en misschien wel van de wereld. Op de fiets van Napels naar Siberië. Of ... »
Heidevelden en hunebedden, beekdalen en brinken, landschapskunst, evenementen, moderne architectuur en cultuurmonumenten die bezoeke... »
Fietsen rond de wereld in Nederland <p>De leukste fietsroute van Nederland. .. en misschien wel van de wereld. Op de fiets van America naar Turkeye. Of via Abessinië, Bern en Californië naar ... »
De liefste papa weet elke keer weer iets leuks te verzinnen om met baby, peuter of kleuter te doen. In dit boekje... »
Waterliniepad WaterlinieOverstromingen, dijkdoorbraken: ons land strijdt al eeuwen tegen het water. Tot op de dag van vandaag. Maar dat water ook een bondgenoot kan zijn, ... »
De zwarte trui <p>In weinig andere sporten ligt het gevaar zo op de loer als in het wielrennen: in de schaduw van elk peloton fietsen het ongeluk en de dood mee. De lijst m... »
Het mooiste Nederland Ooit een libellenreservaat bezocht? Weleens een harige ratelaar gezien, of een dobbe in de kwelder? Grote kans van niet. Toch hoef je er niet ver voor te rei... »