Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Tulpenliefde 'Tulpenliefde' van Femke Roobol is een meeslepende historische roman over de tulpenmanie en de eerste beroemde vrouwelijke schilder in het Haarlem van de Gou... »
Springtij Na de noodlottige watersnoodramp gaat Sara op zoek naar haar echte moeder
's-Gravendeel, 1953. Sara Groeneveld overleeft als door een wonder de watersnood. ... »
Vogelvrij <p>In de nasleep van de burgeroorlog eind achttiende eeuw waarin de patriotten zijn verslagen, vluchten velen naar Frankrijk. Cornelia en Severijn gaan naar ... »
De zoektocht van een jonge vrouw naar haar verdwenen broer
Winter 1944. De Amsterdamse Anna Verbeek vecht met haar moeder e... »
Gevangen in leugens <p>'Gevangen in leugens' van Femke Roobol speelt zich af in 1914. Éloi en Julia worden gerekruteerd door de Britse inlichtingendienst. Hun loyaliteit en de ... »
Tulpenliefde ‘Tulpenliefde’ van Femke Roobol is een meeslepende historische roman over de tulpenmanie en de eerste beroemde vrouwelijke schilder in het Haarlem van de... »
Tulpenliefde ‘Tulpenliefde’ is een boeiende historische roman over de tulpengekte in de Gouden Eeuw en over Judith Leyster (1609-1660), de eerste beroemde vrouwelijke... »
De erfenis van Mozart 1778. Constanze, dochter uit de muzikale familie Weber, ontmoet Wolfgang Amadeus Mozart terwijl hij op doorreis is naar Parijs. Ze raakt door hem gefascineer... »
Tropenjaren Door het lezen van haar vaders dagboek leert Emmy zijn échte levensverhaal kennen
<br/><br/>1979: wanneer balletdanseres Emmy Maris hoort dat haar vader na... »
De laatste winter Winter 1944. De Amsterdamse Anna Verbeek in ‘De laatste winter’ van Femke Roobol vecht met haar moeder en jongere zusje tegen de honger. Er is haast geen... »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });