Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Stoffige streken <p>De heksenkeet is een spannend huis met krakende trappen en piepende deuren, waar regelmatig rare dingen gebeuren. Dat is niet zo verwonderlijk, want de vi... »
Keet met bubbels Kinderboeken over heksen: wat is daar nou niet leuk aan? 'Keet met bubbels' is het tweede deel in de grappige serie 'Verhalen uit de Heksenkeet', voor lezers... »
De jacht op de frobbels Hé? Dat is vreemd! Er missen opeens allerlei letters in de boeken. Al snel ontdekken de drie vrienden dat kleine, magische wezentjes de letters opeten. De b... »
Drakenvuur Yora is weer terug in haar wereld, waar de mensen strijden tegen de draken. Ze mag weer in haar eigen dorp wonen, maar dan moet ze helpen in die strijd. Yora... »
Bloed van Aldych Ferr'han groeit op binnen de traditie van de Aldych. Nu hij vijftien is en hij zijn Klear'ach heeft ontvangen, beginnen zijn krachten zich goed te ontwikkele... »
Stoffige streken <p>De heksenkeet is een spannend huis met krakende trappen en piepende deuren, waar regelmatig rare dingen gebeuren. Dat is niet zo verwonderlijk, want de vi... »
Vlinders droom Op de jaarmarkt koopt Lang voor zichzelf een geweldige droom. Voor Vlinder koopt hij er ook een, tegen haar zin. De volgende ochtend blijkt dat Langs droom ... »