Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De schat van de blanke radjah Theodoor wordt opgepikt door het kaperschip van de beruchte kapitein Town... Deze stelt dan Theodoor Cleysters voor om hem te helpen bij de bevrijding van de... »
Een passagier wordt vermist Toen we nog kinderen waren zochten we tijdens lange wandelingen voortdurend naar geld op de grond. Ons schatteneiland lag onder onze voeten... De hele wereld... »
Rozendal Zo kunnen we beginnen in een mooie boomgaard roerloos in het helle allesomvattende licht van een mooie zomerdag in juli 1909. Vindt u dat goed? De boomgaard ... »
Robbedoes one shot Leeft Zwendel nog? Sinds maanden is er niets van hem vernomen. Iedereen begint zich pas echt zorgen te maken als de graaf van Rommelgem een brief van hem kri... »
Een huis op een eiland Het Spokeneiland? Wat is dat? Veel zeelui hebben gezien... Eiland opduiken uit mist... Het erg groot en heel zwart en heel gevaarlijk... Maar eiland bestaat ... »
November, het hele jaar lang Le Havre november 1932. Een kade in de haven. De politie is waakzaam een gevaarlijke moordenaar zou proberen aan boord te gaan van het eerste het beste vrach... »
Het audientieterras Theodoor Cleysters de avontuurlijke wereldreiziger gaat met zijn diplomatenvrienden een paar dagen bij prins Abdul Amsad logeren. De reis verandert echter al... »
Kapitein Steene Dakar. Buenos Aires. Shanghai. Magische namen die de nieuwsgierigheid oproepen bij de jonge kantoorbediende het verlangen er meer van te weten... En als die ... »
Geheimen Valentin Kozlov is naar Moskou vertrokken om zijn familieverleden uit te zoeken. Hij is er amper een paar dagen of zijn leven neemt een compleet andere wendi... »
De archipelvreter Theodoor Cleysters bevindt zich op de Maleisische Archipel alwaar hij in contact komt met enkele scheepvaarders die echter alles weghebben van brute piraten.... »