Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Keukenkastje Kerst Vijfentwintig kerstrecepten - voor, hoofd, bij en toe - mét menusuggesties. Klassiekers, maar ook snelle feestrecepten. Iedere thuiskok kan met dit boekje e... »
Voer voor vrienden <p>‘Viergangendiners die je lachend op tafel tovert.’ <strong>Mara Grimm, culinair journalist</strong></p>
<p>‘<em>Voer voor vrienden - Het menuboek vo... »
Keukenkastje - Gember Op een prikker met een blokje kaas: dat is hoe we gember ooit leerden kennen. Nu is het niet meer weg te denken uit onze keukens, en serveert elk café gembe... »
Boergondisch In het huis in de Bourgogne waar (kookboeken)schrijfster Eva Posthuma de Boer een deel van het jaar woont en werkt, ontwikkelde ze een vernieuwde keuken voor... »
1969 Een magistraal fotoboek over Nederlanders met een voorwoord van Jan Blokker senior. Unieke portretten van bekende en onbekende landgenoten en het Nederland v... »
Keukenkastje – Ei Eén ei, op zondag. Zo was het ooit. Eén ei, zachtgekookt, in een eierdopje. Kopje eraf, zout erop, reepjes geroosterd brood met half gesmolten roomboter. H... »
En het wonder ben jij 'En het wonder ben jij' van Eva Posthuma de Boer, auteur van o.a. 'Eindeloze dagen', 'Lichthart' en 'De Comedy Club', is een doorwrochte en melancholieke rom... »