Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Koosje heeft een potje Welkom in Circus Koosje! Alle dierenvriendjes tonen een leuk kunstje. Maar wacht: eerst moeten ze nog even op het potje. Koosje draagt een luier, want dat is... »
Hop op zwemles Plons! Alle kikkertjes moeten op zwemles van Mama. Drijven, rugslag, watertrappelen … Hop doet zijn vrolijke best, maar hij bakt er weinig van. Eén keer i... »
Cijfers Vandaag gaat Worm naar het strand. Wat komt hij onderweg allemaal tegen? Worm ziet één dinoskelet, twee wortels, drie babymuisjes … en nog veel meer! Hij... »
Vormen Worm is goed in vorm. Overal komt hij vormen tegen: cirkels, vierkanten, driehoeken... Zelfs een ster! Hij kan de vormen ook voordoen met zijn lange lijf. Zi... »
Koosje heeft een gek gevoel Koosje wordt wakker met een gek gevoel. Het is geen jeuk aan haar neusje of aan haar teen, maar een soort kriebel in haar buik … Wat zou dat gevoel toch zi... »
Hoe meneer Prins zijn gedachten kwijtraakte Dan, zomaar uit het niets, heeft ze het gevoel alsof de wereld om haar heen verandert. Alles lijkt ineens van plastic. Als ze naar haar eigen handen kijkt, l... »
Betrokken wijken Hoe kijken bewoners, ondernemers en professionals in aandachtswijken terug op alle inspanningen die in de afgelopen tien tot vijftien jaar zijn gedaan om de ... »
Seizoenen Worm is het hele jaar rond druk in de weer. In de lente zaait hij bloemen, in de zomer bezoekt hij de babydiertjes, in de herfst harkt hij blaadjes en in de ... »
Samenvatting Sinds 1 januari 2015 zijn gemeenten verantwoordelijk voor de uitvoering van de Wmo 2015, de Jeugdwet en de Participatiewet, die deel uitmaken van het gemeent... »