Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Dorst Als Coco en haar moeder Elisabeth elkaar op een dag bij toeval tegen het lijf lopen, vertelt de moeder tussen neus en lippen door dat ze niet lang meer te le... »
Kleine miezerige god Dominique is naar Amsterdam verhuisd. Nieuw werk, een nieuw huis, goede voornemens: alle voorwaarden voor een mooie start. Maar Dominique raakt verstrikt in ... »
Ik ben vaak heel kort dom `Helder, ritmisch, humorvol en soms indringend in de weergave van de gedachtespinsels. de VolkskrantSinds Esther Gerritsen haar columns voor de VPRO Gids ... »
Craving The relationship between Coco and her mother Elisabeth is uneasy, to say the least. Running into each other by chance, Elisabeth casually tells Coco that she... »
De trooster Geheel tegen de regels van het klooster in wordt een nieuwe gast opgevangen door Jacob, de conciĆ«rge. Aanvankelijk stelt Jacob, zich bewust vande hiĆ«rarchi... »
De terugkeer Vijf jaar oud was Jennie toen haar vader de hand aan zichzelf zou hebben geslagen. Nu alweer twintig jaar geleden. Zij heeft nooit in die zelfgekozen dood wi... »
Dorst Als Coco en haar moeder Elisabeth elkaar op een dag bij toeval tegen het lijf lopen, vertelt de moeder tussen neus en lippen door dat ze niet lang meer te le... »