Welkom op Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »

Meedoen

Boeken

Verborgen talent
Verborgen talent
 »
 
 
 
 
 

Schaduwleven
Schaduwleven
Dit is Erica James beste en meest veelomvattende boek, haar stijl is nog nooit zo trefzeker geweest. The Bookseller

Lydia woont al jaren in Venetië. Het i... »
 
 
 
 
 

De zomer aan het meer
De zomer aan het meer
Het begon allemaal met een uitnodiging voor een bruiloft.

Als Floriana niet net de uitnodiging had gekregen waarin de liefde van haar leven aankondigde te ... »
 
 
 
 
 

Een huis vol vrienden
Een huis vol vrienden
Een nieuwe Erica James om bij weg te dromen

Mia keek ernaar uit om tijd voor zichzelf te hebben. De kinderen de deur uit, haar overheersende man overzee aan... »
 
 
 
 
 

De kleine dingen
De kleine dingen
Dan en Sally Oliver en hun vriendin Chloe Hennessey mogen van geluk spreken dat ze nog leven. Drie jaar na de tsunami op tweede kerstdag, de natuurramp die d... »
 
 
 
 
 

De kleine dingen
De kleine dingen
Dan en Sally Oliver en hun vriendin Chloe Hennessey mogen van geluk spreken dat ze nog leven. Drie jaar na de tsunami op tweede kerstdag, de natuurramp die d... »
 
 
 
 
 

Kind van haar vader
Kind van haar vader
Katie is dertig jaar, heeft een mooi huis, een aardige vriend en een goede baan. Als ze echter een jaar na het overlijden van haar moeder een brief van haar ... »
 
 
 
 
 

Omnibus
Omnibus
Verborgen talent
De schrijfclub 'Verborgen talent' van Dulcie Ballantyne is een bont gezelschap, maar de leden hebben gemeen dat ze willen ontsnappen aan hun... »
 
 
 
 
 

Beloofd is beloofd
Beloofd is beloofd
Maggie Storm werkt als schoonmaakster bij mensen die meer geld dan manieren hebben. Ik moet eens wat beter voor mezelf opkomen, belooft zij zichzelf. Thuis h... »
 
 
 
 
 

De thuiskomst
De thuiskomst
Erica James schreef met ‘De thuiskomst’ een roman voor de fans van Santa Montefiore en Jill Mansell. De nieuwe bewoners van Cholmford Hall Mews zoeken al... »