Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Handboek Kerk en internet introductie voor Nederlandse kerken die het internet willen gebruiken maar niet weten hoe. Internet, Twitter, Facebook, Hyves - is dat iets voor parochies en... »
Triomon deel 1: Door het oog van de storm Cedar kent zijn eigen krachten niet binnen de stam van Molkevië, waar magie is afgezworen. Nadat hij wordt geconfronteerd met de dilemma’s die zijn ontlui... »
Trimonie deel 2: Sterrenstorm Na zijn poging de catastrofe voor Kaleoar te keren wordt Cedar onrustig en hij voelt zich genoodzaakt om met zijn dilemma's op zoek te gaan naar zijn roots. ... »
Labyrint levensbeschouwing voor de onderbouw havo/vwo. Labyrint-wegwijzer. »
De sok van Tapies In een dertigtal kleurrijke portretten laat Eric van den Berg zien dat de stad Barcelona meer is dan Antoni Gaudí en zijn Casa Milà. Nieuwsgierig kijkt hij... »
Het geel-witte boekje De rooms-katholieke kerk heeft in de loop der eeuwen een heel eigen taalgebruik en woordenschat ontwikkeld. Langzaam maar zeker verdwijnt de kennis van deze ... »
De sok van Tapies In een dertigtal kleurrijke portretten laat Eric van den Berg zien dat de stad Barcelona meer is dan Antoni Gaudí en zijn Casa Milà. Nieuwsgierig kijkt hij... »
Gids voor online communicatie in de kerk Eric van den BergGids voor online communicatie in de kerkDe meeste kerken staan 24 uur per dag open dankzij hun website of social media. Maar kerken ploetere... »