Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De Terugkeer De tendens waarbij de begrippen goed en kwaad steeds meer gerelativeerd worden, zover zelfs dat ieder vergelijkingspunt met de meest fundamentele en meest va... »
De Ontdekking en De Zoektocht Hoogtepunten in het oeuvre van stripmaker Eric Heuvel zijn deze twee in nauwe samenwerking met de Anne Frank Stichting vervaardigde historische verhalen in g... »
De ontdekking Jeroen zoekt bij zijn oma op zolder naar spullen voor Koningsdag. Tussen alle rommel vindt hij de oorlogsplakboeken van oma. Hij hoort dat er tijdens de Twee... »
De eerste keizer January Jones zit letterlijk en guurlijk aan de grond. De rekeningen stapelen zich op en ze heeft geen geld om haar Comet in de lucht te houden. Maar dan ar... »