Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De letterkabouters Maak spelenderwijs kennis met de 26 letters van het alfabet.Met knotsgekke rijmpjes en zoekplaten.Ook verschenen: De Kleurenkabouters »
De wolf een wolf is geen hond.hij lijkt er wel op.maar het is een wild dier.hij past niet in een huis.hij woont niet in een hok.maar waar dan wel?woont hij echt heel... »
rat wil goud rat wil rijk zijnrat droomt van gouden rat wil op reisdan ziet rat muismuis is liefrat wil nu geen goud meerrat droomt nu van muisLees op de linkerpagina de ... »
Mijn oefenschrift rekenen met de klok In dit leuke oefenschrift leert uw kind vlot tijdsverschillen berekenen. De oefeningen volgen het schoolleerprogramma, zodat uw kind thuis verder kan oefenen... »
Rat wil goud rat wil rijk zijn.rat droomt van goud.en rat wil op reis.dan ziet hij een put.daar zit een pot in.maar zit daar goud in?of is de pot van beer?Dit is een boek... »
Kunstenaar Kriebeltje Kriebeltje maakt weer een mooi schilderij:van een rode vos en een bruine beer.Wat is het mooi geworden!De beer en de vos lijken wel echt.Die nacht droomt ze ... »