Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Luna komt op tv Luna wint de eerste prijs Ze mag meedoen in een spotje voor tv. Er is ook een jongen die ze niet kent. Door hem begint er een spannend avontuur. Luna wint d... »
Het grote Ketnet moppenboek <p>Plezier gegarandeerd! Met leuke tekeningen en meer dan 200 originele grapjes en klassiekers!</p> <p>HAAIEN</p> <p><em>Carlos zit op het strand. Plots komt... »
Ontdekking op Cyprus Mira mag naar haar leuke tante Lut op vakantie. Op Cyprus! Dimitris, de vriendvan tante, leert haar duiken. Maar nog belangrijker: hij is onderzoeker. Hij zo... »