Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Allemaal willen we de hemel Jef droomt ervan om een held te worden, liefst samen met zijn beste vriend Ward. Voor zijn zus Renée hoeft dat heldendom niet zo nodig. Zij heeft genoeg aan... »
De laatste dag Een beeldnovelle die de existentiële eenzaamheid verkent van een kind op de drempel.‘Wil je ze zien?’ vraagt Agaath. Ik knik. ‘Nog even wachten,’ ze... »
Een mens is genoeg In een muzikaal gezin in Limburg gaat het na de plotse dood van de vader helemaal mis. Het jonge meisje Juliette en haar broer Louis proberen tegen de verdok... »