Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wat doet de dolfijn? Wat doet de dolfijn <br/>met zijn lieve ogen?<br/>Hij zwemt door het water<br/>in sierlijke bogen.<br/><br/>Als peuters de vraag en het antwoord in het rijmp... »
Auto boem Fotoboekje met kleurenfotos van peuters en hun speelgoed en vrolijke versjes. Peuters houden ervan om naar andere kindjes te kijken. De rijke versjes van E... »
Wat zien we daar? Lasse en Lina maken samen uitstapjes. Ze gaan naar de dierentuin en de speeltuin, naar het bos en naar zee ... Overal zijn spulletjes en dieren. Wat zien ze ... »
Sunny komt spelen - Herkenbaar verhaal voor peuters- Reeks van 6 flapjesboeken- Over de vrolijke peuter Fin en zijn dierenvriendjeEen nieuw verhaal over peuter Fin en zijn pap... »
Het suikerfeestcadeau Het is ramadan.Op school versieren Samir en de andere kinderen een doos.<br/>In alle dozen komen cadeautjes voor arme kinderen. Dan kunnen ook zij op een leu... »
Quique verzamelt het alfabet Het vogeltje Quique wil leren schrijven. Hij oefent heel hard, maar hij heeft zo'n moeilijke naam: Quique met twee keer een q erin, de moeilijkste letter van... »
Kleine Felix en het botskussen Kleine Felix is een vrolijk jongetje.Hij speelt graag wilde spelletjes met zijn grote broer Floris,maar net zo fijn vindt hij het om op mama's schoot te zitt... »
Dag groot paard Levendig fotoboekje waarin kleine kinderen met favoriete dieren omgaan. Met uitnodigende versjes vol klank en ritme, die de taalontwikkeling van peuters stim... »
Bollewanghamster in je warme holletje slaap je als een bolletje kom je eens kijken? dat is knap kom maar hamster: hap hap hap
Maak kennis met de leukste huisdieren!
Een warm ... »