Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
4altijd mezelf Toekie voelt zich eenzaam. Haar vrienden hebben geen tijd voor haar. Ook haar ouders en haar zusje Kim lijken het erg druk met zichzelf te hebben. Op school ... »
Siggi & de Vikingen - De steen van Eileen Nadat Siggi de Vikingen verlost heeft van de vloek kunnen ze eindelijk van het eiland wegvaren. Maar als ze in een vreselijke storm terechtkomen, spoelen d... »
Geheim van Sinterklaas Hilarisch achtervolgingsverhaal tussen de kerstman en Sinterklaas
Sinterklaas stond op. 'Afgesproken!' Hij stak zijn hand uit naar de kerstman. 'Moge de best... »
Mo en Tijger redden de dieren <p>Mo, Toos en Sem gaan dieren redden. En Tijger doet natuurlijk ook mee! Hun eerste opdracht is om een nieuw huisje te vinden voor een slak die het zijne ve... »
Mo en Tijger gaan op reis Mo en Tijger gaan met papa, mama en Mo's broertje Sem op reis naar het huis van opa in de duinen! Maar voordat ze kunnen vertrekken moet er nog van alles wor... »