Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het kankerkampioenschap voor junioren ‘Deze ziekte gun ik niemand, en dus ook mezelf niet. Mijn chemokuren gaan vandaag beginnen en ik zie de komende tijd als een treinrit. Over acht maanden ei... »
De gelukvinder Hamayun zit in Havo 4 en werkt mee aan de voorstellingen van het schooltoneel. Hij schrijft een stuk over zijn eigen verleden. Over het dagelijks leven in Ka... »
Het kankerkampioenschap voor junioren ‘Deze ziekte gun ik niemand, en dus ook mezelf niet. Mijn chemokuren gaan vandaag beginnen en ik zie de komende tijd als een treinrit. Over acht maanden ei... »
Het woei Wij zijn twee zusjes. Wij hebben een vader die het veeeeeeel te druk heeft. Hij heeft geen tijd voor feestjes. Hij heeft geen tijd voor een rondje met de boo... »
Superguppie is alles Voor het eerst staan ze bij elkaar: alle 200 versjes uit de vier Superguppie-delen, aangevuld met 22 fonkelnieuwe gedichten en tekeningen plus een index op t... »
Goudvissen in doosjes Een prachtig stripgedicht over goudvissen van de schrijver van Stem op de Okapi, het volop bekroonde boek over ons favoriete dier. Samen met illustrator Floo... »
Pup en Kit Klein Kikje tochIn Klein Kikje toch krijgt een kikkertje te weinig aandacht en warmte vanZijn koele ouders. Gelukkig is er een pad met wratten en bultendie K... »