Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Frankenstein, tweehonderd jaar later Tweehonderd jaar geleden schreef Mary Shelley op haar negentiende Frankenstein, or: the Modern Prometheus. Volgens curator Patrick Bassant een buitengewoon a... »
Non-Sites DW B 4 is een feest van de verbeelding. Curatoren Luc Derycke en Hugo Bousset vroegen negen leden van de (kern)redactie van DW B om een tekst te schrijven bi... »
Altijd was die muur daar Eerst een afwezige aanwezigheid, later een aanwezige afwezigheid. Toch bleef de Berlijnse Muur voor de uit Polen afkomstige curator en DW B-redacteur ALICJA ... »
Het failliet Het bedrijf waarvoor Arnoud van Adrichem werkte, werd in de verzengend hete zomer van 2018 failliet verklaard, na maandenlange pecuniaire ellende. Het Franse... »
Het complot Verontrustend genoeg zijn er tientallen miljoenen mensen die niet meer vertrouwen op geverifieerde kennis. Ze verwerpen categoriek epistemische autoriteiten ... »
De magmakamer Curatoren CHARLOTTE VAN DEN BROECK en JEROEN DERA gaan op zoek naar literair vulkanisme.
Helse ondergrondse hitte stuwt smeltend gesteente omhoog. Dat blijf... »
Schreeuwen op de markt. Excentrische literatuur De laatste decennia valt een groeiende belangstelling op te tekenen voor teksten van psychisch kwetsbare auteurs. Gevestigde waarden bereikten al een publiek... »