Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Oekraine en Georgie Met hun campertje, maar ook logerend in pensions en bij de lokale bevolking thuis, reist schrijver en acteur (Soldaat van Oranje, Zwartboek) Dolf de Vries me... »
China Schrijver en acteur (Soldaat van Oranje, Zwartboek) Dolf de Vries reisde met zijn vrouw en 16-jarige zoon door China. Ze reisden per trein, boot, fiets en bu... »
Australie in een rugzak In Australië neemt schrijver en acteur (Soldaat van Oranje, Zwartboek) Dolf de Vries u mee naar de bruisende metropolen Sydney en Melbourne; naar de stille ... »
Reizen door Laos en Cambodja Meester-verteller en acteur Dolf de Vries overtreft zichzelf! Reis mee met Dolf en zijn vrouw Lout door Laos en Cambodja. <br/><br/>Ergernis, verwondering en... »
Namibië, een rustig, sterk land Namibië is bijna net zo groot als Frankrijk en Duitsland samen. Toch wonen er minder dan 2,5 miljoen mensen. Dat heeft natuurlijk alles van doen met het dro... »
Syrie en Jordanie in een rugzak In Syrië & Jordanië in een rugzak neemt acteur-schrijver Dolf de Vries u mee naar deze niet de meest voor de hand liggende bestemmingen. In het voetspoor v... »
Een muur van blauw Een man en een vrouw worden uit hun vertrouwde omgeving losgeweekt en verblijven enige tijd op Aruba.In deze roman vertelt de vrouw, Christine, het verhaal. ... »
India Schrijver en acteur (Soldaat van Oranje, Zwartboek) Dolf de Vries neemt u in India mee naar dit immense, geheimzinnige land. Hij bezoekt de steden Delhi, Agr... »