Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Op zoek naar letters De spelling van het Nederlands is gebaseerd op de uitspraak. Dit betekent dat de klanken en klankgroepen steeds het uitgangspunt zijn bij de toepassing in ei... »
Op zoek naar klanken en letters Op zoek naar klanken en letters beschrijft hoe kleuters op een speelse en onderzoekende manier nader kunnen kennismaken met klanken en met letters. De activi... »
Op zoek naar letters Deze uitgave beschrijft de essenties van elke niet-klankzuivere categorie, als naslagwerkje voor dagelijks gebruik. A. inheemse categorieën. De kinderen oef... »
Op zoek naar letters De spelling van het Nederlands is gebaseerd op de uitspraak en dus op de klanken van de taal. Dan moet ook de didactiek dit als uitgangspunt nemen. In dit bo... »