Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Boeken
Wittebrood in Rode wijn Het levensverhaal van Desiderius Erasmus (1466-1536) schotelt een rijkdom aan eulinaire beelden voor, die een essentieel onderdeel vormt voor een niet te ver... »
Wat de Surinaamse pot schaft WAT DE SURINAAMSE POT SCHAFT is een novelle en een kookboek ineen. Het eerste deel vertelt over de erotische, hilarische, maar soms ook aangrijpende beleveni... »
Sonnie, de weggelopen roti-pannenkoek Sonnie, de weggelopen roti-pannenkoek.Het eerste deel verhaalt over Sonnie, een avontuurlijke roti-pannenkoek uit Suriname. In Nederland aangekomen gaat hij ... »
Wat de Surinaamse pot schaft Wat de Surinaamse Pot Schaft is een novelle en een kookboek ineen!Het eerste deel verhaalt over de erotische, hilarische, maar soms ook aangrijpende beleveni... »
Surinaams bakboek van Dubois Als in Nederland over Surinaamse gerechten wordt gesproken, gaat het meestal over Roti, Pom en Bara. De overheerlijke baksels die ook deel uitmaken van de Su... »
Sonnie, de weggelopen roti-pannenkoek Sonnie, de weggelopen roti-pannenkoek is een omdraaiboek met 208 paginas smulplezier. Het eerste gedeelte bestaat uit een (voorlees)verhaal over Sonnie en ... »