Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kleurenspel ‘Kleurenspel’ is een echte Deborah Raney: een hartverwarmend liefdesverhaal over een jonge weduwe die een nieuwe liefde vindt met een heel bijzondere ove... »
Zo goed als altijd Bryn Hennesey, vrijwilligster bij een daklozenopvang, zal nooit de nacht vergeten waarin het centrum in lichterlaaie stond. Vijf brandweerlieden kwamen om bi... »
Insight Newly widowed and pregnant Olivia Cline is struggling to make ends meet. Ablessing comes in handsome and brooding artist Reed Vincent who is seeking tohire a... »
Laat liefde niet wachten <p><em>Laat de liefde niet wachten </em>is de eerste Feelgoed met een hart-kerstnovellebundel! Drie heerlijke novelles van bekende auteurs: Deborah Raney, Co... »
Danklied In ‘Danklied’ van Deborah Raney, het vijfde en laatste deel van de serie Chicory Inn wint de liefde het van trots en vooroordeel. Link Whitman is vrijgez... »
Morgenlicht <p>‘Morgenlicht’ van Deborah Raney is het eerste deel in een nieuwe serie over de drie zusjes Chandler.</p><p>Na de dood van hun moeder heeft hun vader o... »