Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kleine monsters Een grappig boek over jezelf durven zijn (en over akelige monsters)! Voor leesmonstertjes vanaf 4 jaar.Brullie is een kleine weerwolf met een groot probleem.... »
Broodje rat Het ziet er niet goed uit voor Zoe. Haar stiefmoeder Sheila is zo lui dat ze Zoe zelfs vraagt om in háár neus te pulken! Op school krijgt Zoe het hard te v... »
Papa Bandiet Brommen! Franks vader wordt in de gevangenis gegooid. En dat is niet héél gek, want hij bestuurde de vluchtwagen bij een bankoverval. Toch wil Frank zijn v... »
De jongen in de jurk Dit boek gaat over Dennis. Hij woont in een saai huis, in een saaie straat, in een saaie stad, en ook de toekomst ziet er behoorlijk saai uit. Maar Dennis he... »
Beer zegt BOE! Op het allerhoogste puntje van de wereld, woonde een superbrutale ijsbeer. Hij vond niets leuker dan ... Boe! Inderdaad: niets leuker dan andere dieren te la... »
Joe Biljoen Joe is de rijkste twaalfjarige jongen van de hele wereld. Hij heeft alles wat hij zich maar kan dromen: zijn eigen racewagen, hopen geld en zelfs een orang-o... »
De superreuze vervelende olifant Er wordt aan de deur geklopt. Het is een olifant. Je hebt ooit in de dierentuin een papiertje ondertekend, waarmee je een olifant adopteerde. En ja ... daar ... »