Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Meer! meer! meer! Daan heeft een poes. En wat voor ::n. Stien loopt mee naar school. En ze haaltDaan ook weer op. Stien is heel lief. Maar wat eet ze veel! Meer, meer, meer, w... »
Pip en Peer Ontroerend en grappig verhaal over een ondeugend meisje en een al even ondeugend paard.Pip en Peer zijn onafscheidelijk. Dus wanneer Pip hoort dat baas Bas P... »
Ik hou ook van mij! Een warm en filosofisch verhaal over houden van jezelf én houden van elkaar. Voor hartendiefjes vanaf 5 jaar.Papa Pluis en zijn kleintje houden van elkaar. ... »
De schaduw op het zand Hond lag lekker op het strand. Het was warm en de zon scheen. Plotseling vloog er een donkere schaduw over het strand. Hij was groot en koud als de nacht. Va... »