Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Hé ik daar?! Wist je al:<br/>-dat iedereen van nature een aantal kernkwaliteiten heeft?<br/>-dat jouw kernkwaliteiten alles 'kleuren' wat je doet en ziet?<br/>-dat je ker... »
Bezieling en kwaliteit in organisaties ‘Bezieling en kwaliteit in organisaties’ van Daniel Ofman is een pleidooi voor het scheppend vermogen van zowel mensen als organisaties: ook de organisat... »
Inspiratie en inzet in organisaties Inspiratie en inzet in organisaties is de langverwachte opvolger van Daniël Ofmans managementklassieker Bezieling en kwaliteit in organisaties. In zijn nieu... »
Hallo, ich da ?! Entdecke Deine KernqualitÄTen Mit Dem Kernquadrat »
Stel je eens voor. Het grote kernkwaliteitenspel 'Stel je eens voor!'- het grote kernkwaliteitenspel - is gebaseerd op het door Daniel Ofman geïntroduceerde kernkwadrant waar tienduizenden mensen in Nederl... »
Inspiratie en inzet in organisaties Dit e-book is NIET geschikt voor zwart-wit e-readers.Twintig jaar na Bezieling en Kwaliteit in Organisaties gaat Daniel Ofman, bedenker van het kernkwadrant,... »