Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
V = de vos Een zeer aanstekelijke, speelse abc-methodeOmdat mijn dochter - toen 5 jaar oud - moeite had met het onthouden van de letters, heb ik een 'visueel alfabet' b... »
Groter dan de lucht, erger dan de zon Tijdens een zomerkamp op Vlieland krijgt de elfjarige Elmer een klap op zijn hoofd. Die nacht hoort hij ineens een geheimzinnig wezen, ene Lomax. Deze Lomax ... »
Sneeuwwit <b>Tweede voorleesboek van succesvol duo</b>Ze is vriendelijk en zacht, maar ook wat wazig en naïef. Ze woont op het grote slot van haar vader en heeft maa... »
Tijgereiland Tijs Kalman is 13 jaar oud. Zijn ouders zijn onlangs uit elkaar gegaan. Tijs voelt zich hier schuldig over en probeert hard om zijn moeder op te vrolijken. H... »
Voor papa Wat doen papa's eigenlijk overdag, als hun kinderen op de peuterspeelzaal zijn, of op school?De kleine Lynn weet dat wel: haar papa is natuurlijk bezig de we... »
Glop In 2015 zakte er plotseling een stuk straat weg in het kleine steegje Glop in de binnenstad van Hoorn. Toen archeologen afdaalden in het donkere gat, stonden... »
Feest met Vos 'Feest met Vos' is een nieuw avontuur in de serie over de niet-zo-sluwe Vos. In dit prentenboek is Daan Remmerts de Vries - winnaar van de Theo Thijssenprijs... »