Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De woede van Abraham In 1864 moet pachtboer Nicolas Abraham aanzien hoe dwars door zijn geliefde Breesaap, een Noord-Hollands duingebied, het Noordzeekanaal gegraven wordt. Het h... »
Ik ben Hendrik Witbooi In 1884 begint Hendrik Witbooi met zijn Nama-volk aan een profetische trektocht naar het vruchtbare noorden om de droogte van de Kalahari-woestijn te ontvluc... »
De onweerstaanbare bastaard <p>In <em>De onweerstaanbare bastaard</em> keert Conny Braam terug naar IJmuiden, het toneel van <em>De woede van Abraham</em>. Tijdens de Eerste Wereldoorlo... »
Wij zijn de wrekers over dit alles ‘Wij zijn de wrekers over dit alles’ van Conny Braam beschrijft hoe 75 jaar geleden tijdens de dodenmars vanuit Auschwitz een lange stoet uitgeputte geva... »
ZAM Er zal op dat onvermijdelijke moment veel teruggekeken worden op het leven van Nelson Mandela. Maar hebben zijn ervaringen en denkbeelden een toekomst: voor ... »
Zwavel Een psychologische thriller. Genomineerd voor de Gouden Strop 1997Tess Minnaert, een Nederlandse rechercheur bij moordzaken, probeert het geheim achter het v... »
Het beest van Kruger Wat gebeurde in december 1990 in het Krugerpark? Wie namen er deel aan de vreemde jachtpartijen in een tijd dat Nelson Mandela al uit de gevangenis was, maar... »
De woede van Abraham In 1864 moet pachtboer Nicolas Abraham aanzien hoe dwars door zijn geliefde Breesaap, een Noord-Hollands duingebied, het Noordzeekanaal gegraven wordt. Uit h... »
Ik ben Hendrik Witbooi Conny Braam verhaalt in Ik ben Hendrik Witbooi hoe Witbooi in 1884 met zijn Nama-volk een profetische trektocht onderneemt naar het vruchtbare noorden om de ... »